wtorek, 15 stycznia 2013

miłe perspektywy

Ostatnio zdarzają mi się miłe rzeczy, a raczej szykują się. Mam nadzieję, że się spełnią, bo to na prawdę fajne sprawy. W ogóle to jakoś ten rok się zapowiada całkiem całkiem. Żebym sobie tylko nie zapeszyła, nie chwal dnia przed zachodem słońca, czy coś takiego. Po prostu póki co jest przyjemnie.

Pierwsze miłe wydarzenie. Za dwa tygodnie wyjeżdżamy z mężem. Moja babcia (ta co się ostatnio po szpitalach woziła, a skończyło się tylko na strachu) obchodzi swoje 85-lecie. Będąc w tak słusznym wieku zażyczyła sobie rodzinnego zlotu. Więc przybywamy. A że mieszkanie ma ograniczoną powierzchnię - babcia zapewniła nam nocleg w eliganckim hotelu :D Tak więc - szał ciał i uprzęży, bez dzieci, w hotelu, w apartamencie - od piątku do niedzieli!

Drugie miłe wydarzenie. W tym roku mija 15 lat od naszej matury. Ostatnią imprezę, 10-lecie wspominam bardzo miło. Towarzystwo dopisało, w liczbie znacznej. Atmosfera również świetna i mam nadzieję, że w tym roku nie będzie gorzej :) Planowane wstępnie na maj. Mam teraz większą motywację do ćwiczeń i pracy nad sylwetką - wiecie, żeby nie wypaść źle na tle dawnych koleżanek :)

Trzecie miłe wydarzenie. W perspektywie, w powijakach, ale się kluje powoli plan pewnego spotkania. Uczestnikami owego wydarzenia byłby wtedy osoby ze sfery blogowej. Chciałabym, żeby się udało, będę dokładać starań ze swojej strony :).

Czwarte miłe wydarzenie. No i to jest cały gwóźdź programu. Spotkałam w wigilię prawdziwą gwiazdkę, która obdarowała mnie wspaniałym prezentem. Ale prezentem przez duże PE. Takim, o którym się marzy, ale który rzadko się zdarza. A jak się zdarzy, to mnie się osobiście łza w oku zakręciła. Dostaliśmy zaproszenie na zwiedzanie parku Disneyland pod Paryżem. Zaproszenie dla rodzinki, z możliwością noclegu w parku. Więc, choćby za przeproszeniem, skały srały, w tym roku uderzamy na wakacjach do Paryża! Atrakcja nr 1 to oczywiście Disneyland, ale przy okazji również zwiedzimy Paryż :) Fundusz biletowy powstał i się ładuje powolutku. Noclegi na miejscu zapewnione (siostra), mus się "tylko" zaopatrzyć w kieszonkowe oraz samodzielnie zakupić paliwko do autka, które będziemy mieli do dyspozycji. No po prostu JUPI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

26 komentarzy:

 1. No i niech tak będzie! Same miłe wydarzenia i spotkania. I wiele uśmiechu, radości.... Ładuj akumulatory! Ładuj! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ładuję, napalam się wręcz i zamierzam wszystko zaliczyć - każdą atrakcję :)

   Usuń
 2. JUUUUPIIII! Że tak wraz z Tobą zakrzyknę, gdyż każde wymienione przez Ciebie miłe wydarzenie, się mi podoba do wypęku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak miło Cię widzieć! Powiem Ci po cichu, że mnie też, ze szczególnym uwzględnieniem ostatniego! Miały być wakacje we Włoszech nad morzem (był plan się zebrać z rodzicami, bo tak jest dużo taniej), będą w Paryżu :)

   Usuń
 3. Słusznie i naukowo. Koniecznie popracuj, bo jak Cię taką zabiedzoną zobaczą, to pomyślą, że klepiesz biedę i Cię na jedzenie nie stać :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale dlaczego zabiedzoną? W jakim sensie? Poproszę o wyjaśnienia bardziej szczegółowe...

   Usuń
  2. W sensie, żeś szkielecik.

   Usuń
  3. No co Ty! Gdzie? Z której strony? Ja mam zupełnie normalną budowę, do szczupłych mi jeszcze troszkę brakuje.

   Usuń
  4. Do szczupłych tak - szczupłe są grubsze od Ciebie :)

   Usuń
 4. Nooooo... i ten Paryż! Marzenie! Też bym krzyczała "juuuuupi!!!".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda? Kamienice, ulice, klimat... szkoda, że z dzieciarnią to się nie nazwiedzam jakoś strasznie...

   Usuń
  2. No ale przecież Disneyland też jest wart grzechu! Co do mnie, jestem kompletną wariatką, jeśli chodzi o takie rzeczy.

   Usuń
  3. No pewnie że jest! zamierzam się bawić do upadłego!!!

   Usuń
  4. O! I to mi się podoba!

   Usuń
 5. super :))) każądy by tak zakrzyknąć chciał....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. każdemu życzę takiej gwiazdki z nieba :)

   Usuń
 6. Noooo!!! To pozostaje się cieszyć i życzyć udanych wakacji :)))))

  OdpowiedzUsuń
 7. To Ci sypnęło, niczym z rogu obfitości, jedno lepsze od drugiego, trzecie od drugiego, a czwarte od trzeciego ha ha:)
  Dobry wieczór:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A sypnęło, owszem. Oraz dobranoc, bo mnie taki jeden w objęcia porywa......
   Morfeusz

   Usuń
 8. z wiadomych względów jestem żywo zainteresowana tym ... trzecim :))) a czwartego zazdroszczę ale tylko w części Paryża ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eee, no co Ty! Będę się bawić nie gorzej od dzieci!

   Usuń
 9. Same miłe perspektywy! :) Gratuluję i niech się udaje wszystko po kolei!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki - będę dokładać starań :)

   Usuń
 10. O jakie radosne wydarzenia przed Tobą, ten Paryż to rzeczywiście gwóźdź programu, będzie się działo :))

  OdpowiedzUsuń