poniedziałek, 14 stycznia 2013

anonim

Kurde, trafił mi się jakiś upierdliwy anonim, co mi spamuje bloga. Upatrzył sobie wpis "bo to wina rodziców była" i wlepia tam stos durnych angielskich komentarzy. A to jakieś casino, a to jakieś money, no mnóstwo. Większość jest wyłapywana od razu jako spam, ale nie wszystko - niektóre mi się publikują, a ja je namiętnie usuwam. Efekt jest taki, że post ma ponad 1500 wejść - tylko że TA statystyka mnie jakoś nie bawi. Jeśli ktokolwiek wie, jak ograniczyć na blogerze spam - będę wdzięczna za pomoc.

Dopisek: Wk...... wiłam się (dzisiaj 5 kasowanych koemntarzy) i usunęłam całego posta - dupa jasiu - nie będzie siakiś anonim pluł mi we twarz! No.

28 komentarzy:

 1. Nie znam się na tym, ale bardzo często takowy spam ładuje się na podstawie słów kluczowych, najczęściej wyszukiwanych z tytułów. Spróbuj zmienić tytuł posta, może pomoże :)
  Oraz dzień dobry :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I o wilku mowa - właśnie usunęłam jeden komentarz. Spróbuję z tym tytułem, bo mnie zaczyna trafiać, wiesz? Oraz dzień dobry bardzo (mam taką nadzieję).

   Usuń
  2. A to trafianie to co?? Co Cię trafia?? Tak się wystawiasz jako ta łania na polowaniu, żeby trafiali?? Hmmmm zastanawiające :)

   Usuń
  3. Tak, dokładnie, białym tyłkiem się wystawiam :P

   Usuń
  4. Według powiedzenie, że najważniejsza głowa z d... no z tyłkiem niech się dzieje co chce?

   Usuń
  5. Hmmm, jest poniedziałek, kawa zaczyna powoli działać, mózg się powoli włącza, uruchamia, ale jeszcze nie na tyle, by zrozumieć, o czym mu tu, o czym Ty mi tu... no po prostu nie kapuję :(

   Usuń
  6. No tak, najpierw winny jakiś spamer, teraz poniedziałek a na koniec i tak wyjdzie że co złego to na Desperka biednego!! Poczekam jednakże, aż kawa w całości przywróci Cię do życia, no do funkcjonowania:)

   Usuń
  7. Po pierwsze primo - na nikogo winy nie zwalam, po drugie primo - długo będziesz musiał czekać :) dzisiaj funkcjonuję tylko w połowie z racji poniedziałku. Nabieram rozpędu i prędkości. Wiatr w żagle złapię koło środy - czwartku ;) a potem to już byle do piątku.

   Usuń
  8. Nooooo to masz przyspieszenie niczym Ferrari, tylko wyhamuj do piątku, bo jak się rozpędzisz to weekendu nie zauważysz i zaś będziesz szukała winnego!!

   Usuń
  9. Ferrari? rzekłabym raczej, że jak syrenka ;) Weekend po prostu mi się zaczął w sumie w niedzielę popołudniu, więc ten tego ten - zabrakło mi z jednego dnia przynajmniej. Ale za to za 2 tygodnie... to sobie z mężem poweekenduję :D hehehe

   Usuń
  10. Ale, że co?? Że zamiast nóg do samej brody masz płetwę?? A co jakiś dłuuugi weekend się zapowiada, nic nie wskazuje tego.

   Usuń
  11. Mi się zapowiada :) długi, bezdzietny i przyjemny :)

   Usuń
  12. Bezdzietnie, hmmm no to może po tym weekendzie się coś w tym zakresie zmieni :)

   Usuń
  13. DESPER!!!!!!!!!! Ja Cię błagam, proszę, żądam, wymagam - wszystko - WYPLUJ!!!!

   Usuń
  14. No dobra, jak kobieta żąda to mus spełnić - tfu, przez lewe ramię na nieheblowaną deskę!!
   Chciałem dobrze, a wyszło jak wyszło ;)

   Usuń
 2. Witaj Tygrysie! Nie mam pojęcia - u mnie też był, ale raz i od razu wleciał do spamu!
  Buźka feriowo;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dupa blada - jest następny! i tym razem się opublikował! Już drugi dzisiaj.

   Usuń
  2. Dla kogo feriowo? U mnie ferie od 11 lutego dopiero kochana :) zima cudna, a na narty nie ma z kim.

   Usuń
 3. a niedawno o tym pisałam u siebie. Wywalam codziennie, do tego dochodzi chamowaty spam, gdzie przekierowanie na stronę jest w nicku, czasem piszę do właściciela reklamującej się strony, zazwyczaj przeprasza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tylko "anonim", zawsze po angielsku, jakieś opisy, jak to się wzbogacił, przekierowania do kasyn, do gier, stron o pieniądzach, i takie inne cuda na kiju. Drażnić mnie to zaczyna już :)

   Usuń
  2. a to na pociechę (wątpliwą) Ci napiszę - to oznaka, że masz popularny blog

   Usuń
  3. A dziękuję - "se" podskoczyłam z tej radochy :)

   Usuń
 4. Ten sam kret, co u mnie :) Ja go czyszczę i już.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też czyszczę - 80% trafia w spam, ale 20% muszę wywalać.

   Usuń
 5. Musiałabyś ustawić weryfikację w komentarzach, bo jeśli to boot to się nie zaloguje, a jeśli człowiek to się znudzi. Stawiam na to pierwsze:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie chcę weryfikacji, bo wiem, jak to irytuje. Sama jej nie lubię. Nic to - pozostaje mi wywalanie.

   Usuń
 6. Takich komentarzy mam kilkanaście dziennie, ale wszystkie lądują w spamie - może dlatego, że mam włączoną opcję moderacji oraz filtr spamu? Widzę jedynie powiadomienie mailem o komentarzu, ale on sam nawet nie trafia mi przed oczy;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też niby mam filtr, ale części z nich jakoś nie wyłapuje.

   Usuń