środa, 27 czerwca 2012

dzień świra

Świr to ja. Normalnie mi dzisiaj odbija jakaś palma. Pilnuję swojego zlecenia, bo wymaga ciągłej kontroli i lekkich kombinacji, żeby się w tak krótkim terminie wywiązać ze zobowiązania. Dziecko mi dzisiaj się rozchorowało, tatuś zaraz zabiera je do lekarza, bo przeziębienie w postaci pociągania wczoraj nosem, przeszło w temperaturę i kaszel dudniący. A ja zamiast się zamartwiać, chodzę jak skowronek. Nucę, przytupuję, uśmiecham się i jest mi ogólnie miło i przyjemnie. Świr mnie jakiś opanował i tyle. Minie mi jak spędzę popołudnie z marudą - tego mogę być pewna. Póki co, nie przejmuję się troskami dnia codziennego (hehe, jak szumnie brzmi) i umawiam babski zlot.
Miłego dnia wszystkim życzę :) http://www.youtube.com/watch?v=eJfS-7o1viI

Dopisek: Młody osłuchowo czysty, podawać mam tylko syrop na kaszel i temperaturę, potrzymać w domu 2-3 dni i inhalować solą, żeby rozpuścić katar i ułatwić odkrztuszanie. Wszystko. Więc od jutra przejmuję dyżur nad maruderem.

12 komentarzy:

 1. i tak trzymaj jak najdłużej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie wrócili od lekarza i osłuchowo czysto. Jakaś wirusówka się przyplątała, syrop na kaszel, jakieś robione krople na receptę i inhalacja z mocniejszej soli fizjologicznej, żeby ułatwić odkrztuszanie i smarkanie :) W domku 2-3 dni ma zostać. Tyle.

   Usuń
  2. no nie ma rady, musisz przetrzymać marudera :) a swoją drogą, to jakoś tak sporo teraz tych dziwnych wirusówek u dzieci... tak słyszałam :)

   Usuń
 2. Byłam w swoim banku, tym obok nie dla idiotów. Pogapiłam się na górę i zgadza się, jest Villa Park, czy jakoś tak :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I dobrze! :)))Niech Cię trzyma jak najdłużej;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w świetle marudzenia mega marudy, świr mija jak ręką odjął....

   Usuń
 4. Trzeba świrować, żeby nie zwariować :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no właśnie zaraz zwariuję - młody daje ostro popalić. Zjesz zupę? łeeeeeee! wyczyścimy nosek - łeeeeeee! chodź idziemy się umyć - łeeeeeee! a ty wiesz czego chcesz? łeeeeeeeeee!!!!

   Usuń
  2. no cóż tak to jest z chorym dzieckiem ... minie mu to ...

   Usuń
  3. obiecujesz? bo dwa dni sam na sam z nim mnie czekają ;P

   Usuń
 5. Tylko świr może Cię uratować :))))

  OdpowiedzUsuń